O klinice

karpální tunel

Historie kliniky plastické chirurgie INTER CLINIC sahá do počátku 90. let minulého století. Jejím zakladatelem je Ing. Milan Dvořák, který se v prvních letech zaměřil na problematiku transplantace vlasů. V roce 1998 se činnost kliniky rozšířila i o zákroky plastické chirurgie. Za dobu 20leté existence INTER CLINIC zde bylo odoperováno více jak 10 000 pacientů a pacientek. V roce 2013 jsme se rozhodli nabízet naše služby i v oboru ortopedie ruky. Krátké čekací lhůty na operaci, komfort soukromého zařízení a hlavně výborní specialisté - to jsou hlavní argumenty, proč zvolit naše privátní zařízení.

Plastická klinika sídlí v Praze 5 - Radotíně v samostatné vilce. Klinika se nachází v klidné části obce, má vlastní parkoviště a garantuje maximální diskrétnost.

Klinika je až dosud v rukách rodiny Ing. Milana Dvořáka. Rodiný charakter celého zařízení je každému klientovi zřejmý hned při první návštěvě. Klademe důraz na individuální přístup, spokojenost klientů je pro nás na prvním místě. Snad i proto se INTER CLINIC drží již dvě desetiletí na špici soukromých klinik.

Těšíme se na Vaši návštěvu.