Super User

Super User

neděle, 26 květen 2013 08:06

Alergologie pomůže

Pokud se u vás projevila nečekaná alergická reakce, nebo máte minimálně podezření, nemusíte si zoufat. Stačí se objednat na vyšetření na alergologii, kde vám účinně pomohou. Ptáte se jak?

středa, 22 květen 2013 14:53

Příznaky alergie - jak je mírnit?

Po návštěvě alergologa, který na základě kožních testů odhalil naši přecitlivělost na nějaký alergen (kočka, mléko, pyl stromů a rostlin atp.), jsme dostali několik doporučení pro prevenci, předpis na nejrůznější léky a další termín objednání. Co ale můžeme dělat pro to, abychom sami zmírnili projevy alergie?

středa, 22 květen 2013 14:50

Léčba alergie

Alergie de facto není ani tak nemoc, jako spíše "jen" imunitní reakce organismu. V současné době jde o hojně rozšířený jev, který znepříjemňuje život velkému množství lidí. Na nás je, abychom nemocnému umožnili žít co nejsnadněji, tedy aby pociťoval příznaky alergie co nejméně. Jak na to?

středa, 22 květen 2013 14:38

Alergie a mýty o ní

Co nám může při léčbě alergie pomoci a co naopak uškodit? Mezi lidmi koluje celá řada mýtů, kterými se řídí bohužel i dnes značná část naší populace. Pojďme si o nich říci něco více.

středa, 22 květen 2013 14:31

Alergologie

Máte podezření na to, že se u vás poprvé projevily příznaky alergické reakce? Chcete mít jistotu a ne se jen trápit dohady? V tom případě určitě zamiřte na alergologii, kde vám rádi pomohou. Příznaky, které mohou souviset s projevem alergické reakce, se vyplatí nepodceňovat.